Skip to content

Apie mus

„Pigiausia šviesa“ – šio prekinio ženklo savininkė yra UAB „KITFORMA“, susikūrusi 2006 metais. 2013 metais įkūrusi LED apšvietimo parduotuvę, viena pirmaujančių įmonių,siūlančių šviesos diodų (LED) apšvietimo įrangos asortimentą Lietuvoje, bei kitose Europos šalyse. Nuo 2018 metų užsiima internetine prekyba.

Galime pasiūlyti itin platų prekių asortimentą – didelis pasirinkimas buitinių lempučių, interjero apšvietimas (baldų apšvietimas, įmontuojami sieniniai ir lubiniai šviestuvai, dekoratyvinis apšvietimas, sandėlių apšvietimas ir kt.), įvairūs LED prožektoriai ir LED juostos. Visos prekės pasižymi išskirtiniu dizainu ir kokybe.

Kodėl verta rinktis mūsų produkciją?

Mūsų siūloma produkcija atitinka deklaruojamus techninius parametrus. Prekiaujame tik kokybiškais ir sertifikuotais (LED) produktais. Kruopščiai atsirenkame tiekėjus, todėl galime pasiūlyti aukštos kokybės LED produkciją. Mes pasirinkome ne pigiausius, bet didžiausią našumą ir kokybę turinčius šviesos diodus. Naudojant kokybiškas LED technologijas įmanoma sumažinti apšvietimo išlaidas iki 90%.

Taip pat siūlome savo klientams:

  • Poreikio įvertinimas, specialistų patarimas.
  • Savo gaminiams suteikiame dviejų-penkių metų garantiją.
  • Esame sąžiningi sau ir kitiems.
  • Vertiname kiekvieną klientą.
  • Visada prisiimame atsakomybę ir randame reikiamus sprendimus.
  • Mes dirbame tam, kad sutaupytume energiją Jums ir ateities kartoms.

LED lemputės – pigiausia šviesos diodų šviesa!

Nuo šiol niūriais žiemos vakarais galėsite skaityti knygą ryškioje šviesoje ir nebijoti, kad sulauksite didelės sąskaitos už elektros energijos sunaudojimą. Tai įgyvendinti jums padės LED lemputės. Jei jūs savo namuose turite kaitrinę 100 W arba 30W taupiąją (liuminescencinę) lemputes, jums pakaks TIK 12 W LED lemputės ir turėsite tokią pačią šviesą už mažesnę kainą. Pas mus rasite platų LED lempučių, šviestuvų, prožektorių, klijuojamų LED juostų, auto LED dienos šviesos žibintų, auto LED lempučių ir įvairių apšvietimo priedų pasirinkimą, kuris atitiks visus Jūsų interjero ar eksterjero apšvietimo poreikius.